نگاه ویژه به بخش توزیع و خدمات، رونق تولید را به دنبال دارد

 رئیس اتاق اصناف همدان گفت: نگاه ویژه به توزیع و خدمات، می تواند بخش تولید را رونق ببخشد. به همان میزان که به تولید توجه می شود، بخش های توزیع و خدمات هم مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، حمید فرسایی وحید در نشست هم اندیشی روسای اتاق اصناف مراکز استان ها که با حضور دو وزیر پیشنهادی صنعت و اقتصاد در تهران برگزار شد، ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس نعمت زاده، اظهار امیدواری کرد تیم جدید بتواند تغییر و تحولات بزرگی را در حوزه اصناف ایجاد کند.

وی بر لزوم توجه ویژه به بخش های توزیع و خدمات تاکید کرد و گفت: وقتی مصرف کننده نتواند نیاز خود را به بخش توزیع انتفال دهد، تولید کننده نمی تواند هر کالایی را در بازار عرضه کند.

فرسایی وحید در ادامه به اهمیت صادرات کالا  در بازارهای بین المللی اشاره کرد و گفت: با وجود بازارهای عراق ، سوریه ، روسیه، افغانستان ، پاکستان و کشورهای عربی در جنوب باید برنامه ریزی دقیقی  برای صادرات کالا انجام شود.

وی با اشاره به سابقه درخشان محمد شریعتمداری در حوزه بازرگانی و اجرایی افزود: انتظار می رود دولت آینده در مدل های اقتصادی، تجارت الکترونیک، استارت آپ ها موفق تر و اجرایی تر از پیش عمل کند.

فرسایی وحید اضافه کرد: امید است بتوان در چهار سال آینده با تدوین و یا اصلاح و بازنگری برخی قوانین مزاحم، به ایجاد بستری مناسب برای اینکه اصناف از این دگردیسی و پیچ خطرناکی که درآن وجود دارند،  به سلامت بیرون بیاید؛ کمک کرد.

وی گفت: همچنین لازم است در انتصاب مدیران سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها از افرادی انتخاب شوند که آشنا به قوانین نظام صنفی و امور اصناف باشند.

منبع: اتاق اصناف ایران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید