حمایت اصناف کشور از شریعتمداری ، ربیعی و کرباسیان برای تصدی وزارتخانه های تعیین شده

 نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: اصناف با توجه به سابقه عملکردی و مدیریتی  وزرای پیشنهادی اقتصاد، کار و صنعت حمایت خود را از این وزیران اعلام می دارند.

علیرضا راسی در گفت وگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران در تشریح ویژگی‌های مثبت شریعتمداری افزود: وی ارتباطات بسیار مناسبی با سران جریان‌های سیاسی کشور و همچنین مقامات مؤثر نظام دارد و همین امر شرایط مناسبی را برای فعالیت در دولت برای وزیر پیشنهادی صنعت فراهم می‌کند.

وی تصریح کرد: شریعتمداری فردی باتجربه در حوزه بازرگانی و آشنا به مسایل اقتصادی است و طبیعتاً این تجربه نیز به مدد او خواهد آمد و قطعاً می‌تواند در راستای اهداف و برنامه‌های رئیس‌جمهور حرکت کند.

راسی با بیان اینکه شریعتمداری باتوجه به تجربه و سوابقی که در کارنامه خود دارد، بهترین گزینه برای تصدی امور وزارت صنعت، معدن و تجارت است، گفت: وی مورد تایید اصناف کشور  و فردی دارای کاریزماتیک و دارای تجربه در حوزه تجارت و کسب وکار است .

وی همچنین کارنامه کاری اقای ربیعی را قابل قبول خواند و افزود: وی نیز بهترین گزینه برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

راسی همچنین در خصوص مسعود کرباسیان برای وزارت اقتصاد گفت: در حال حاضر عملکرد مناسب گمرک به‌ عنوان یکی از افتخارات وزارت اقتصاد دولت یازدهم به حساب می آید و یکی از شاخصه‌ها و ویژگی‌های فردی وی، مدیریت اجرایی توانمند است که با همت و تلاش‌های مجدانه سامانه‌ای را که پیش از آن در چشم‌انداز ۱۰ ساله گمرک طراحی شده بود، در عرض کمتر از ۴ سال به خوبی به تکامل رساند.

منبع: اتاق اصناف تهران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید