فاضلی: فعالیت رسانه‌ها در پوشش اخبار اصناف مطلوب است

 فاضلی: فعالیت رسانه‌ها در پوشش اخبار اصناف مطلوب است بازدید رییس اتاق اصناف ایران از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها؛فاضلی: فعالیت رسانه‌ها در پوشش اخبار اصناف مطلوب است
علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران روز دوشنبه از بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف ایران، فاضلی در دیدار دو ساعته خود از نمایشگاه بیستم در غرفه خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها حضور یافت و با مدیران این رسانه‌ها به صورت جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در آگاهی افکار عمومی دارند، از تلاش تمام سردبیران، دبیران و خبرنگاران کشور بخصوص بخش اقتصادی که منعکس کننده اخبار و گزارش‌های اصناف هستند، قدردانی و تشکر کرد.
فاضلی، آگاهی مردم از مسایل روز جامعه را مرهون تلاش شبانه روزی خبرنگاران و دبیران رسانه‌های گروهی دانست و گفت: اینکه برخی از روزنامه‌ها برای آگاهی جامعه از فعالیت‌های صنوف، یک صفحه را برای اصناف اختصاص داده‌اند، جای قدردانی دارد.
وی هدف از بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها را قدردانی از زحمات خبرنگاران ذکر کرد و افزود: رسانه‌ها در پوشش اخبار اصناف بسیار مطلوب عمل کردند و تعامل خوبی با اصناف دارند که به رسم ادب از تمام آنان تشکر می کنم.
رئیس اتاق اصناف ایران همچنین در بازدید خود از غرفه تسنیم، با اعلام این که تا سه روز آینده درباره هیچ موضوعی اظهار نظر نمی‌کند از تعیین نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در هیأت رئیسه اتاق اصناف تا پایان روز آینده خبر داد.
علی فاضلی در گفت‌وگو با تسنیم درپاسخ به اینکه مردم و نانوایان از قیمت و کیفیت نان رضایت ندارند اظهار کرد: تا سه روز آینده در این باره صحبت نخواهم کرد و گفت‌وگوهای خود را به بعد از برگزاری انتخابات داخلی اتاق اصناف ایران موکول کرده‌ام.وی نام‌هایی که تاکنون در رسانه‌ها به عنوان نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در هیأت رئیسه اتاق اصناف مطرح شده را تأیید نکرد گفت: تا پایان روز آینده نماینده این وزارتخانه در اتاق اصناف اعلام خواهدشد.
رئیس اتاق اصناف ایران در پایان با بیان خدا قوت به عوامل خبرگزاری تسنیم، گفت: این خبرگزاری با همراهی و پشتکار خبرنگاران به ویژه خبرنگاران اقتصادی توانسته جایگاه مهمی به دست آورد.
همچنین فاضلی در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری فارس در نمایشگاه مطبوعات ۹۳ گفت: فارس رسانه‌ای مستقل و تأثیرگذار است.
وی در مورد عملکرد فارس گفت: پیگیری این رسانه در مورد مطالبات مردم و اخبار مورد نیاز جامعه قابل تحسین است .وی از عملکرد مطلوب به خبرگزاری فارس قدردانی کرد.
بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها تا 23 آبان ماه جاری دایر است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید