افتتاح مرکز میانی امضای دیجیتال در بازار سرمایه

 

 

 

افتتاح مرکز میانی امضای دیجیتال در بازار سرمایه رییس سازمان بورس گفت: یکی از بزرگترین رویدادهای هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه افتتاح مرکز میانی امضای دیجیتال بازار سرمایه است که برای اولین بار مجوز آن را وزارت صنعت و معدن صادر کرده است. به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی صالح آبادی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه اظهار داشت: دولت برای بازار سرمایه و صنعت مالی به طور کلی در کشور اهمیت ویژه‌ای قائل است. ابعاد نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته متفاوت بوده است. 
 وی تصریح کرد: در این نمایشگاه 360 شرکت از کشورهای مختلف از جمله 9 کشور آلمان، سوییس، ایتالیا، یونان، قبرس، کره جنوبی و ترکیه شرکت می‌کنند که این میزان نشان‌دهنده استقبال گسترده شرکت‌های مختلف در این نمایشگاه است. 
 صالح آبادی گفت: فضای مفید این نمایشگاه 20 هزار مترمربع است که نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش را نشان می‌دهد همچنین فضای کل نمایشگاه 40 هزار مترمربع است.
در این نمایشگاه بانک‌ها، بیمه‌ها، نهادهای مالی و شرکت‌های تأمین سرمایه و سایر نهادهای فعال حضور گسترده‌ای دارند که در این نمایشگاه صنعت مالی است که مختص بازار سرمایه نیست. 
 وی از افتتاح مرکز میانی امضای دیجیتال در بازار سرمایه خبر داد و گفت: اولین مرکز میانی است که وزارت صنعت و معدن مجوز آن را صادر کرده و یکی از اهدافی که سازمان بورس دنبال می‌کند این است که فعالان عرصه بازار بتوانند در این بازار حضور فعال داشته باشند و از مراجعه حضوری جلوگیری کرده و به سهولت افراد می‌توانند  در بازار بورس و اوراق بهادار سرمایه گذاری داشته باشند. 
 وی معرفی آخرین دستاوردهای صنعت مالی و نیز ارتباط تعامل دو سویه بین مردم و فرهنگ‌سازی جهت سرمایه گذاری همچنین آشنایی عموم مردم با بازار سرمایه و ارتقاء سواد مردم را از اهداف برگزاری هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه عنوان کرد.
صالح آبادی همچنین از برگزاری نمایشگاه کاریکاتور توسط 38 کشور جهان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه 500 اثر از کشورهای مختلف به این نمایشگاه ارسال شده است.

اتحادیه تهیه و توزیع لوازم خانگی فلزی (آشپزخانه ) تهران

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید