پنج کتاب خوب مدیریتی

توضیحات این کتابها به پیوست تقدیم حضور تان شده است تا اگر برای شما هم جذاب بود ، شما هم بتوانید از آنها استفاده کنید. (ادامه مطلب)


رئیسان رهبران شما کدامید

سه اصل اساسی که نیاز دارید تا رهبری استثنایی شوید
اگر کسی به هر دلیلی بتواند زندگی فوق العاده ای داشته باشد
حق ندارد آن را تنها برای خود بخواهد

نویسنده : راجیو پیشاواریا///مترجم :فرزانه قوجلو//قیمت: 14900تومان

موضوع کتاب :نوبت چاپ : اول اسفند  1392و نوبت چاپ چهارم اسفند 1392

قسمتی از متن کتاب

از میان تمام رییسانی که تا کنون داشتی چند نفر را می توانی به راستی رهبربنامی منظور از  این پرسش آن است که رهبر بزرگ کسی است که به تو انگیزه می دهد.


 25 اصل حیاتی موفقیت

نویسنده : جک کنفیلد//مترجم : امیر محمد قدس شریفی//موضوعکتاب : مدیریت و روان شناسی
نوبت چاپ : یازدهم 1392بهمن //قیمت 15000تومان
این کتاب تنها پر از ایده های خوب نیست بلکه  اصول جاودانه ای را بیان میکند که در طول تاریخ مورد استفاده مردان و زنان موفق بوده
قسمتی از متن کتاب

دقت کنید... نتایج به شما دروغ نمی‌گویند
ساده‌ترین، سریع‌ترین و بهترین راه برای فهمیدن این که آیا کاری که می‌کنید جواب می‌دهد یا نه، توجه کردن به نتایج کار است. شما یا ثروتمند هستید و یا نیستید. یا احترام دیگران را جلب می‌کنید و یا نمی‌کنید. یا گلف باز خوبی هستید و یا نیستید. یا می‌توانید وزن ایده‌آل‌تان را حفظ کنید و یا نمی‌توانید. یا حخوشحالید و یا ناراحتید. یا آنچه را که می‌خواهید دارید و یا ندارید. به همین سادگی! نتایج دروغ نمی‌گویند.
بهانه و توجیه را کنار بگذارید و با نتایج کارتان کنار بیایید. چه زیر حد نصاب باشید و چه اضافه وزن داشته باشید، بهترین دلایل دنیا هم این واقعیت را تغییر نمی‌دهند. تنها چیزی که می‌تواند نتایج کار شما را تغییر دهد، تغییر رفتار خودتان است. بیشتر جستجو کنید، در دوره‌های آموزش فروش شرکت کنید، نحوه ارائه خدمات خودتان را تغییر دهید، رژیم غذایی‌تان را عوض کنید، کالری کمتری مصرف کنید، بیشتر نرمش کنید. همین کارها باعث ایجاد تغییر می‌شود. اما باید اول بخواهید که به نتایج کارتان خوب نگاه کنید. بهترین نقطع شروع، پذیرش واقعیت است.
پس به واقعیت‌ها توجه کنید. به زندگی‌تان و اطرافیان خود دقت کنید. آیا شما و آنها لخوشحال و راضی هستید؟ آیا همه چیز از تعادل، زیبایی، راحتی و سادگی برخوردار است؟ ساز و کارتان جواب می‌دهد؟ آنچه را که می‌خواهید به دست آورده‌اید؟ دارایی خالص‌تان رو به افزایش است؟ نمره‌هایتان رضایت بخش است؟ سالم و سرحالید؟ آیا در تمام حوزه‌های زندگی در حال پیشرفتید؟ اگر پاسخ‌تان منفی است، پس چیزی باید عوض شود و فقط خود شما می‌توانید این تغییر را ایجاد کنید.
خودتان را گول نزنید. بی‌رحمانه با خودتان صادق باشید و حساب و کتاب کنید.


نلسون ماندلا
تصویری از یک مرد فوق العاده


نویسنده : ریچارد استینگل ///مترجم : نگار نادور- محمد احدی//قیمت: 11900تومان
موضوع کتاب : زنگینامه – مبارزات  و نوع رهبری انقلا ب آفریقای جنوببی  توسط نلسون ماندلا  نوبت چاپ : اول بهمن  1392

قسمتی از متن کتاب
شخصیت نلسون ماندلا تلفیقی از جلال و شکوه آفریقایی و اشرافیت بریتانیایی است وی یک جنتلمن عصر دوره ویکتوریا است که لباده ابریشمی سنتی آفریقایی به تن کرده است.


شیوه های رهبری نسل جدید
استیو جابز

نویسنده : جی الیوت//مترجم : امیر محمد قدس شریف //نوبت چاپ : هجدهم 1393
موضوع کتاب : مدیریت –زندگینامه- روش های مدیریت نوین و شیوه های رهبری سیستم برای همه دراقصی نقاط دنیا//قیمت :113800تومان
مدیر جاودانه اپل که روش های نوین مصرف و ارتباطات را در جهان دگرگون کرده است.

قسمتی از متن کتاب:

"موضوع کتاب مصوّر حاضر، شرح زندگی «استیو جانز» مدیر عامل شرکت کامپیوتری اپل نویسنده، مطالب کتاب را طی انجام مصاحبه‌هایی با «جابز» در زمان حیات وی جمع‌آوری کرده است. زبان اثر ساده و روان است. هدف کلّی کتاب، به تصویر کشیدن زندگی و شخصیت خاص یک کار‌آفرین مبتکر که در حوزه فعالیت خود تأثیرگذار بوده، به جهت استفاده از آن به عنوان الگویی مناسب برای خلاقیت و مدیریت است."


بانکدار فقرا

نویسنده : محمدیونس///مترجم : سرکار خانم لیلا وطن دوست //قیمت :19800تومان
موضوع کتاب : نحوه تشکیل بانک گرامین برای روستاییان فقیربنگلادش وچندین بانک دیگربرای فقرای جهان در اقصی نقاط دنیا//نوبت چاپ : دوم 1392
کتاب شایسته تقدیر در بیست و ششمین دوره جایزه کتاب فصل تابستان 1392 شناخته شده است


قسمتی از متن کتاب
فقر شرایط ذاتی انسان ها نیست بلکه شرایط اجتماعی آن هاست که باید آن را متوقف سازیم فقرا خود می دانند دنیای بدون فقررا بسازند تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که آن هارا از زنجیری که خود به دست و پای  آنها بسته ایم رهایی بخشیم به منظور کاهش ودر نهایت ریشه کن کردن فقر باید نقشه را باره به دقت مطالعه کنیم . مفاهیم  نهادها و موسسه ها  چهار چوب های  تحلیلی و به طورکلی شرایطی که فقرا را بوجود آورده اند  نمی توانند به فقر پایان بخشند
  

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید