درباره ما

 معرفی اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی (آشپزخانه)

اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی شامل رسته های تولیدی، توزیعی، واردات و صادرات لوازم آشپزخانه می باشد . این اتحادیه که در حال حاضر دارای قریب هزار عضو فعال می باشد از جمله اتحادیه های گسترده در کشور است . با توجه به پتانسیل بالای موجود در صنف و تعداد بیش از هجده پاساژ بزرگ صرفاً در منطقه تجاری شوش و تعداد تقریبی برابری  در سایر نقاط تهران ، اتحادیه تصمیم به ارائه خدمات رفاهی گسترده ای به اعضا خود نموده است ؛ از جمله این خدمات راه اندازی وب سایت اطلاع رسانی اتحادیه، پورتال جامع تعاملی ، باشگاه مشتریان، راه اندازی خدمات بانکی خاص اعضا اتحادیه (شعب خاص و تسهیلات ویژه) ، شرایط بیمه ای ویژه ، خدمات سفر، تسهیلات خرید و .... می باشد.
با توجه به گستردگی حوزه فعالیت اتحادیه و برآورد اتحادیه مبنی بر پیوستن حداقل هزار عضو جدید در سال آینده بر آورده کردن رضایت سلایق متفاوت در دستور کار اعضای هیات مدیره اتحادیه قرار گرفته است . در همین راستا الگوی ارائه خدمات به اعضا بر اساس تنوع خدمات و مزایا ، امکان انتخاب بخشی از خدمات قابل ارائه ، قابیلت دریافت بازخورد و انجام تغییرات حسب نیاز اعضا ، امکان سهولت در استفاده از تسهیلات ، انعطاف پذیری در اضافه نمودن خدمات جدید و یا حذف نمودن خدمات ناکارآمد و... در راس سیاست های رفاهی مجموعه قرار دارد .
شایان ذکر است اطلاعات کلیه خدمات رفاهی از طریق کانال های ارتباطی مجموعه اتحادیه (سایت ، باشگاه مشتریان، پنل ارسال پیامک ، تبلیغات محیطی و...) در اختیار اعضا قرار می گیرد .
     

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید